_ WEB-COM GROUP

O nas


Branża e-Commerce rozwija się każdego dnia - a WEB-COM Group wraz z nią.

Jednak od początku mierzyliśmy wysoko - chcemy nie tylko nadążać za dynamiką rynku, ale wręcz tworzyć tech trendy, które nim rządzą.

Właśnie tak powstają nasze projekty - badamy potrzeby, szukamy odpowiedzi, wykorzystujemy możliwości nowoczesnej technologii i dajemy rozwiązanie.

Właśnie tak - jako eksperci IT i równocześnie praktycy e-commerce, od kilkunastu lat tworzymy z sukcesem oprogramowanie w 100% dopasowane do klienta.

_ WEB-COM GROUP

NASZE KOMPETENCJE

Oficjalny partner SHOPER

W związku z prężnym rozwojem firmy począwszy od 2021 roku podjęliśmy współpracę z Shoper - liderem wśród dostawców oprogramowania dla sprzedawców internetowych w Polsce. Wraz z oficjalną przynależnością do spółki zyskaliśmy nowe perspektywy rozwoju na długie lata.

Powstała współpraca to połączenie wiedzy, sił i umiejętności najlepszych ekspertów ze środowiska e-handlu, co już teraz owocuje innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży, a to dopiero początek. Wspólnie z Shoper mocno rozwijamy markę ErpBox dążąc do ekspansji produktu na pełen możliwości rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Dzielimy sie wiedzą

Jako eksperci i praktycy e-commerce z chęcią bierzemy udział w targach, szkoleniach i konferencjach.

Dzięki temu nie tylko pozostajemy na bieżąco z nowinkami w świecie e-handlu i tech trendów, ale też nawiązujemy i umacniamy relacje biznesowe z jego przedstawicielami.

Fot. WEB-COM Group, eTrade Show 15.09.2021

_ TECHNOLOGIE

Poznaj nasze technologie

_ WEB-COM GROUP

NASZE BIURO