Kariera

Kariera

Kariera

Kariera

Kariera
Kariera
Chcesz brać udział w ciekawych projektach?  Chcesz pracować z Nami?

Największym i najważniejszym  kapitałem Naszej firmy są pracownicy i ich wiedza poparta doświadczeniem. Dzięki ich rozwojowi rozwija się cała firma, a także Nasi klienci. Możemy zapewnić bardzo dobre warunki pracy, nowoczesne stanowiska, dostęp do najnowszych technologii oraz szkolenia. Wszystko to oczywiście za stosowne wynagrodzenie.

Grupa WEB-COM poszukuje kandydatów na stanowiska:

Programista PHP

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa WEB-COM poszukuje osób do zespołu. Poszukujemy osób lubiących wyzwania, głodnych wiedzy, którzy w przyjaznej atmosferze nowoczesnym biurze lubią tworzyć nowe rozwiązania.

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za współtworzenie systemów B2B, ERP, CRM oraz różnego typu projektów .

  • Współtworzenie systemów informatycznych B2B,
  • Współtworzenie systemów ERP,
  • Rozbudowa oprogramowania dla E-commerce (współpraca z Allegro, Amazon, eBay , Ceneo inne)
  • Współtowrzenie oprogramowaania "mobilnego"
  • Współpraca z innymi programistami w zespole
  • Implementacja i wdrażanie;
  • Testowanie aplikacji;

Wymagania:

  • Praktycznej umiejętności programowania w języku PHP
  • Dobra znajomość bazy MySQL i języka SQL
  • Doświadczenie w optymalizacji skryptów PHP oraz tworzeniu zapytań SQL
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript (w tym jQuery/AJAX)
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość, solidność, kreatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość  Web Services (SOAP)
  • znajomość  XML, Edi

Firma oferuje:

  • Prace na pełny etat , elastyczne godziny pracy.

  • Dobre wynagrodzenie i system premiowania ( 4 - 6 tyś brutto )

  • Ubezpieczenie Grupowe Allianz
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu, oprogramowania oraz technologii

  • Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie umiejętności miękkich i technicznych,

  • Uczestnictwo  w pasjonujących warsztatach, konferencjach i spotkaniach (E-commerce, Amazon, Allegro)
  • Inne ciekawe imprezy firmowe.

Praca w nowoczesnych biurach , klimatyzowanych, miejsce parkingowe, pomieszczenia socjalne z kawą, herbatą (nowy budynek) w Kozach ul. Tęczowa 2b (10 min od obwodnicy Bielska)

Aplikacje (CV  ) prosimy przesyłać na adres:

(wraz z dopiskiem PROGRAMISTA PHP), dołączając klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Dział IT i helpdesk:

Strona internetowa:

www.web-com.pl