Pozycjonowanie stron - usługi

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron to obecnie najważniejsza forma reklamy internetowej, która przynosi zniewalające efekty! Trzeba jednak pamiętać, że pozycjonowanie to proces długotrwały.

Jeżeli, ktoś oferuje Państwu pozycjonowanie, powinien dołączyć do tego program do analizowania ruchu na stronie, jak np. Google Analytics. Jeżeli tego nie robi to sprzedaje Państwu „kota w worku”! Tylko w ten sposób mogą się Państwo dowiedzieć, czy ruch na stronie się zwiększył i czy zyskali Państwo potencjalnych nowych klientów. Tylko tak zobaczą Państwo czy pozycjonowanie przynosi efekty! Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie słowa są warte zachodu. Wiele słów utrzymanych na pierwszym miejscu może nie mieć znaczenia, jeżeli chodzi o odwiedzalność. Dlatego właśnie analiza i kontrola są tak ważne.

Czym tak naprawdę jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to szereg czynności wykonywanych przez odpowiedniego specjalistę, które mają na celu zwiększenie popularności strony  w wyszukiwarkach internetowych. Podjęcie tych działań oraz umiejętne zarządzanie całym procesem pozycjonowania w znaczącym stopniu przyczynia się do wzrostu liczby odwiedzających użytkowników na stronie www. W ten sposób powiększa się również ruch ze sprzedaży usług, czy towarów.

Na czym to polega?

Popularność internetu jako medium rośnie z roku na rok. Ludzie „buszują” po sieci coraz częściej, a ich pierwszym krokiem do poszukiwania produktu, usługi czy informacji jest uruchomienie przeglądarki internetowej i wyszukiwarki Google.

Słowa, które wpisują Państwo w pole wyszukiwarki odzwierciedlają poszukiwaną treść. Z pewnością najczęściej rozpoczynają Państwo przeszukiwanie zasobów sieci od pierwszych stron, jakie pojawią się w oknie przeglądarki.

Naszym zadaniem jest sprawić by to właśnie Wasza strona internetowa pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce. Internauci wpisując kluczowe słowa związane z Państwa branżą powinni od razu móc znaleźć Państwa firmę.

Naszym celem jest rozwijanie Twojego biznesu i popularności Twojej marki. Właśnie dlatego fiema Web-COM w pełni angażuje się w swoje zadania, aby zapewnić Tobie i Twojej firmie jak największy zysk poprzez większą liczbę potencjalnych klientów, a co za tym idzie - lepszą sprzedaż.

Mógłbyś zapytać ile to kosztuje...

Na wycenę kosztów całego procesu pozycjonowania ma wpływ wiele czynników. Najważniejszym z nich jest konkurencyjność słów kluczowych oraz analiza rynku i konkurencji, które dobierzemy do potrzeb Twojej branży. Wycena pozycjonowania Państwa strony jest więc przeprowadzana indywidualnie. Jeśli chcesz otrzymać ofertę pozycjonowania Twojej strony to skontaktuj się z Nami.

Dlaczego właśnie my?

Posiadam stronę internetową, ale NIE widać jej w GOOGLE ?

Zaprojektowanie strony internetowej to tak naprawdę dopiero połowa osiągniętego sukcesu. Stron internetowych są miliony ale tylko "dobre" strony są widoczne w Google - właśnie dzięki pozycjonowaniu. Strona która nie generuje ruchu, unikalnych użytkowników, nie ma znaczenia w internecie jest jedną z wielu wielu innych.

Co z tego, że posiadasz stronę internetową jeśli nikt nie może na nią trafić? Z pomocą przychodzą Ci jednak odpowiednie działania marketingu internetowego, które pozwolą Ci zaistnieć w sieci.
 

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: