Oprogramowanie dedykowane - usługi

Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy oprogramowanie dopasowane w 100% do potrzeb Naszych klientów!

Uniwersalne oprogramowania, są dobre na początek, z czasem jednak ich braki oraz niedociągnięcia tworzą bariery w dalszym rozwoju firmy lub znacząco je ograniczają. Dlatego w pewnym momencie watro przemyśleć zmianę zwykłego oprogramowania na oprogramowanie dedykowane, czyli dopasowane do wszystkich procesów i etapów zachodzących w firmie. Pozwala to na zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów oraz przyśpiesza dalszy rozwój firmy. Wszystko dzięki poprawie elementów, które stwarzały kłopoty lub powodowały opóźniania w procesach realizacji zadań w danym dziale. 

W XXI wieku analizy sprzedaży, analizy rynku oraz trendy rynkowe to podstawowe informacje pozwalające na rozwój firmy i zwiększanie sprzedaży.

Oprogramowanie dedykowane to także, po przeliczeniu, znaczne obniżenie kosztów w firmie (przedsiębiorstwie). Sprawne oprogramowanie pozwala w wielu procesach na wyeliminowanie czynnika ludzkiego przez automatyzację procedur i przyśpieszenie wykonywanych czynności.

Oprogramowanie dedykowane to również nieograniczone możliwości rozwoju. Nie trzeba od razu wykładać dużych środków na zakup wszystkich modułów oprogramowania. Grupa WEB-COM tworzy oprogramowanie potrzebne dla danej firmy. Jeżeli firma widzi dalsze możliwości jakie daje takie rozwiązanie, może zamawiać kolejne moduły (części programu) odpowiadające za kolejne procesy, czy czynności. Dzięki takiemu rozwiązaniu można sprawdzić co w rzeczywistości daje oprogramowanie dedykowane i przeanalizować (po jakimś okresie czasu) jego wady i zalety, co pozwoli na wyeliminowanie ich w trakcie dalszego rozwoju.

Co możemy zaoferować:

Grupa WEB-COM to ponad 12 lat doświadczenia. Co pozwala Nam na precyzyjne doradztwo i realizację wyznaczonych celów na najwyższym poziomie. Budujemy systemy pozwalające zarządzać całymi firmami , systemami zamówień (B2B, B2C), obsługi klientów (CRM).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na indywidualne rozmowy.

Nasze autorskie programy:


 


 

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: