Kampanie Google Adwords - usługi

Kampanie Google Adwords

Adwords to najszybsza metoda zareklamowania strony internetowej, czy też przedstawienia oferty w internecie. Jednakże, nie każda kampania przynosi oczekiwane efekty. Internet jest bardzo dynamicznym źródłem pozyskiwania klientów i taka też musi być kampania Adwords - dokładnie dopasowana do oferty, poprzedzona analizą słów kluczowych i konkurencji. Tylko profesjonalnie przygotowana kampania poparta doświadczeniem w branży ma szanse na osiągnięcie skuteczności i dotarcie do potencjalnych klientów.  Kampania Adwords polega na licytacji więc koszty reklamy, są dynamiczne. Dlatego tak ważne jest doświadczenie pozwalające na rozsądne zarządzanie budżetem kampanii, które pozwala na uzyskanie maksymalnego efektu.

Prowadzenie kampanii Adwords, wraz z jej optymalizacją oraz maksymalizacją konwersji, jest trudnym i pracochłonnym procesem. Profesjonalne prowadzenie kampanii wymaga wiedzy i doświadczenia w branży.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów kampanii. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i po analizie możemy przygotować ofertę cenową.

Działamy następująco:


 

Zaufało nam wiele firm - zaufaj i Ty!

Grupa WEB-COM to ponad 12 lat doświadczenia w branży E-commerce potwierdzona zaufaniem wielu klientów.


 


 

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: