Fotografia reklamowa, zdjęcia 3D - usługi

Fotografia reklamowa, zdjęcia 3D

W 2010 roku grupa WEB-COM stworzyła jedno z najnowocześniejszych studiów fotograficznych do tworzenia animacji interaktywnych (prezentacji produktów 360 i 3D, zdjęć HD). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i dużej automatyzacji możemy oferować najwyższą jakość w dobrej cenie, oraz co bardzo ważne oferować animacje o niskiej wadze, co ma duże znaczenie przy większej ilości produktów.

Internet to najszybciej rozwijający się kanał sprzedaży i źródło pozyskiwania nowych klientów. Formy reklamy internetowej rozwijają się równie błyskawicznie, dlatego coraz trudniej przyciągnąć klienta. Opisy produktów i zdjęcia z kilku stron to już codzienność wśród sklepów internetowych, czy też stron producentów. Tylko profesjonalne podejście do klienta pozwoli na zatrzymanie go na Naszej stronie i skłoni go do wybrania Naszej oferty.

Technologia dwuwymiarowa 2D jest w pełni powszechna, ale z początkiem XXI wieku czas na zdjęcia 3D. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoli na wyprzedzenie konkurencji i zaproponowanie klientowi zupełnie nowej formy prezentacji produktów.

Oferta animacji 360 stopni, 3D jest szczególnie polecana producentom, dystrybutorom i sklepom internetowym. Coraz częściej stosuje się ją w ekskluzywnych stronach www.

Dynamiczne prezentacje, animacje 3D pozwolą na przedstawianie produktów w trójwymiarze 3D. Możliwość dokładnego oglądania produktu z 360 stopni pokazuje najdrobniejsze, często pomijane szczegóły.  Animacje są bardzo uniwersalne gdyż nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania czy też konfiguracji serwera czy przeglądarki.

Oferujemy 2 rodzaje animacji: FLASH i GIF. Dzięki wbudowanemu menu można łatwo sterować animacją.

FLASH (SWF) standard ten obsługuje każda przeglądarka z zainstalowaną darmową wtyczką FLASH Player, a animacje GIF są bardzo przydatne w sprzedaży na Allegro i innych portalach tego typu gdzie nie ma możliwości wykorzystywania animacji Flash. Dodatkowo oferujemy 4 różne rodzaje menu i przeglądu animacji.

Nasze studio Zdjecia-360.pl oferuje:

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.zdjecia-360.pl !

 

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: