E-marketing, pozycjonowanie - usługi

E-marketing, pozycjonowanie

WebB2B to nie tylko dbałość o techniczne aspekty e-commerce, choć to właśnie jest naszą domeną. W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających Klientów świadczymy również usługi z następujących obszarów:

Jako firma posiadająca ponad 17 lat doświadczenia w branży internetowej dobrze rozumiemy, że te dwa zagadnienia nie mogą działać oddzielnie i są nie mniej istotne niż profesjonalne oprogramowanie, czy wysokiej jakości strona www.

W związku z tym podejmujemy się chętnie zadań związanych ze stworzeniem e-wizerunku firm i marek, które chcą pokazać się w sieci z jak najlepszej strony, równocześnie docierając do jak największej liczby odbiorców. Na to właśnie pozwala kompleksowa współpraca ze specjalistami z dziedziny SEO i marketingu, którymi również jesteśmy. Zaufało nam wiele firm - nie bez powodu!

Nasza oferta to między innymi:

Pozycjonowanie to szereg czynności wykonywanych przez odpowiedniego specjalistę, które mają na celu zwiększenie popularności strony  w wyszukiwarkach internetowych. Wykonane właściwie - może wprowadzić stronę www na upragnione wysokie miejsce w rankingach, ale gdy trafi w ręce niewystarczająco doświadczonych osób - może nieść negatywne dla całego biznesu skutki. Właśnie dlatego, oferując swoim Klientom nowoczesne rozwiązania deweloperskie, chętnie podejmujemy się także działań z tego zakresu. To daje nam pewność, że cała obsługa e-commerce danego Klienta będzie na właściwym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: