Web-com.pl

Grupa WEB-COM

Celem firmy jest wykorzystanie internetu do rozwoju biznesu!
Także w tych miejscach w których do tej pory nie był dostrzegany.

WEB COM Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością istnieje na rynku od 2003 roku. Firma powstała w 2003 r jako F.H.U. WEB-COM , a wraz z rozwojem przekształciła się w ASPORT GROUP Sp. z o.o. Sp.k. a aktualnie - dla Państwa wygody i dalszego rozwoju w WEB-COM GROUP Sp. z o.o. Przez 16 lat zebraliśmy duże doświadczenie, które pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi Naszym klientom.

Specjalizujemy się w oprogramowaniu dla E-commersu. Nasze systemy obsługują sprzedaż z wszystkich najważnieszych kanałów E-sprzedaży: sklepy internetowe, Allegro, eBay, Amazon, b2b, zamówienia Telefoniczne, Email. Dzięki nowoczesnym rozwiązanią Nasze oprogramowanie może, każdej firmie ułatwić obsługę sprzedaży oraz znacząco obniżyć koszty, przez pełną automatyzację procesów na każdym kroku: od wystawiania aukcji, po obsługę klienta , rozliczenia płatności bieżących i pobraniowych i kończąc na obsłudze magazynu i pakowalni.

Nasze oprogramowanie może być wpełni samodzielne lub wpółpracować z Państwa oprogramowaniem (Enova lub Subiekt GT).
Enova

W chwili obecnej firma działa na kilku rynkach, co dodatkowo pokazuję Nasze możliwości oraz szeroki wachlarz usług jakie możemy zaproponować.

Doświadczenie WEB COM GROUP:

Obsługa E-commerce

Systemy ERP, B2B, CRM, obsługa Allegro, Amazona, eBay, Systemy rozliczeń online, integracja z Subiekt, Enova

Agencja Interaktywna

Świadczymy usługi doradcze z zakresu E-commerce, pozycjonowania, portali zapleczowych, sklepy internetowe, wizerunek firmy

Sklep sportowy Asport.pl

Obecnie jeden z największych internetowych sklepów sportowych w Polsce. Oferujący sprzęt sportowy, turystyczny, fitness, outdoor.

Inne sklepy

Należące lub zarządzane przez Grupę WEB-COM (sklep.PrzegladSportowy.pl, Asport-Junior.pl, Galeria-Sportowa.pl, Koszyki.net.pl, Olejesamochodowe.com.pl i inne)

Portale tematyczne

Wspomagające sprzedaż, a także tworzenie wizerunku produktów i marki (Rolki.net.pl, SportFakty.pl, Kluby-sportowe.com.pl, Instrukcje.com.pl i wiele innych)

WYKORZYSTUJEMY TECHNOLOGIE:
Technologie
nagrody.jpg

TERAZ CZAS POŚWIĘCONY NA SZUKANIE SOLIDNEGO PARTNERA MOŻESZ POŚWIĘCIĆ NA JESZCZE SZYBSZY ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY!

REFERENCJE:
Na życzenie możemy przedstawić dokładne referencje od firm z którymi współpracujemy, a także przedstawić wyniki Naszych usług związanych z pozycjonowaniem.

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: