Kariera

Kariera

Kariera

Kariera

Kariera
Kariera

Programista PHP – Symfony

Czujesz się w środowisku PHP jak ryba w wodzie? Symfony 2/3 to Twoje drugie imię, a świat eCommerce nie jest Ci obcy? To Ciebie szukamy!

WEB-COM Group to nie tylko prężnie rozwijająca się firma z 17 letnim doświadczeniem w nowych technologiach. To przede wszystkim ludzie – zgrany zespół specjalizujący się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla eCommerce. W trakcie wieloletniej działalności firmy udało nam się z sukcesem stworzyć i wdrożyć liczne autorskie rozwiązania, które stały się odpowiedzią na wysokie wymagania nowoczesnych sprzedawców (b2b, b2c). Aktualnie w związku z dynamicznie rosnącą popularnością jednego z nich – nowoczesnego systemu do zarządzania sprzedażą internetową ErpBox – szukamy kreatywnych programistów PHP, którzy wzbogacą nasz zespół swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.

Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy, nowoczesne stanowiska, dostęp do najnowszych technologii oraz szkolenia. Wszystko to oczywiście za stosowne wynagrodzenie.

Zostań częścią naszego zespołu!

Etapy rekrutacji:

Zakres obowiązków:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za współtworzenie platformy ErpBox oraz systemów B2B, ERP, CRM, różnego typu projektów.

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Praca w nowoczesnym i klimatyzowanym biurze w Kozach – ul. Tęczowa 2b (10 min od obwodnicy Bielska).

Email do przesyłania cv: praca@web – com.pl

 


Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
WEB-COM Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , 43-340 Kozy ul. Tęczowa 2b, NIP: 9372715154. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:WEB-COM Group z ograniczoną odpowiedzialnością , 43-340 Kozy ul. Tęczowa 2b, NIP: 9372715154 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: