Aktualności

Befado.pl – nowoczesny sklep internetowy renomowanego producenta obuwia

Z przyjemnością informujemy o ukończeniu dużego projektu, jakim było wykonanie sklepu internetowego Befado.pl – na indywidualne zlecenie Klienta.

Warto dodać iż jest to sklep ultra nowoczesny, a do tego w pełni zintegrowany z systemem Rekord.ERP - oprogramowaniem do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

Został zrealizowany pod klucz – od projektu (wraz z indywidualną grafiką), przez wdrożenie, aż po kompleksową konfigurację. Efekt końcowy robi wrażenie, a przede wszystkim odpowiada na wysokie wymagania współczesnych Klientów. Pełna zaangażowania praca naszych specjalistów w połączeniu z wysokiej jakości produktami oferowanymi przez zleceniodawcę projektu – markę Befado, tworzy wirtualne środowisko, sprzyjające wygodnym zakupom z pełną obsługą klienta, z uwzględnieniem kodów rabatowych, czy też e-mail marketingu.

Zachęcamy do zapoznania się ze sklepem powstałym w oparciu o najnowsze standardy na miarę XXI wieku – w tym technologię RWD, czy wysokie wymagania względem zapewnienia bezpieczeństwa danych. Profesjonalny layout sklepu w połączeniu z jego pełną funkcjonalnością pozwala na wyróżnienie się wśród konkurencji, zarówno z poziomu desktopowego, jak i w przypadku zakupów mobilnych.

Sklep Befado.pl nie tylko znakomicie wpisuje się w obecne trendy e-commerce, ale tez spójnie łączy się z oferowaną na stronie ofertą. Efekty naszej pracy można zobaczyć tutaj: https://www.befado.pl/.

 

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: