Aktualności

Asport.pl – nowoczesna wersja strony w technologii RWD

Ruszyła nowa wersja strony sklepu sportowego Asport.pl odpowiadająca na potrzeby współczesnego Klienta. Innowacyjna konstrukcja sklepu została wykonana przez nasz zespół w oparciu o nowoczesną technologię RWD, która przyczynia się do poprawy funkcjonalności strony - również w odniesieniu do zakupów mobilnych.

Efektem wdrożenia nowoczesnych standardów jest responsywny, nowoczesny i profesjonalny sklep, który wyróżnia się wśród konkurencji.

Usprawniliśmy proces zakupów w sklepie, który teraz jest dużo bardziej wygodny i intuicyjny. Udostępnienie wersji responsywnej to komfortowa i łatwa realizacja zamówień bez względu na to z jakiego urządzenia korzysta się podczas kupowania.

Jednak nie tylko osoby robiące zakupy na Asport.pl skorzystają z zalet, jakie wiążą się z wdrożeniem tej innowacyjnej technologii. Wykonana strona responsywna to także szereg innych walorów skierowanych w stronę samego sklepu: jeden url dla jednej treści, uniwersalność, użyteczność i integracja.

Podsumowując, najnowsza odsłona sklepu Asport.pl doskonale wpisuje się w obecne trendy oraz dobrze koreluje się z oferowanymi na stronie produktami. Zachęcamy do zapoznania się z efektem naszej pracy na: http://www.asport.pl/.

 

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: