Aktualności

System obsługi zamówień B2B wraz z stroną www dla firmy Equimed.

Nasza firma wdrożyła autorskie oprogramowanie B2B (WebB2B)  wraz z nowoczesną stroną www współpracujący z programem ENOVA w firmie EQUIMED. 

www.Equimed.pl to nie tylko nowoczesna strona www ale platforma pozwalająca do obsługi klientów zarówno B2B jak i B2C wraz z pełną integracją z programem magazynowym, fakturującym oraz innymi zewnętrznymi elementami.  Platforma automatyzuje wszystkie działania co pozwala klientom w szybki sposób składać zamówienia oraz automatycznie śledzić ich losy, (transport, rozliczenie płatności, obieg dokumentów).

www.Equimed.pl

Platforma B2B to nowoczesne narzędzie rozszerzające sprzedaż o zamówienia internetowe. Klienci poprzez platformę B2B mogą swobodnie tworzyć zamówienia z dowolnego miejsca, mogą analizować produkty, nowości oraz najlepiej sprzedające się produkty aby lepiej dopasować własne zamówienia do potrzeb.

Oprogramowanie Enova to system do zarządzania firmą, przedsiębiorstwem klasy ERP. Oprogramowanie wspiera procesy związane z pracą jak i podejmowaniem decyzji w różnych działach firmy. System Enova usprawnia i daje większą kontrolę nad procesami zachodzącymi wewnątrz firmy.

WebB2B Max - to wersja indywidualna, ściśle dopasowana do potrzeb, przeznaczona dla średnich i dużych firm, przedsiębiorstw. Dzięki tej wersji mogą Państwo oferować klientom w pełni profesjonalne narzędzie do składania zamówień przez internet całkowicie dopasowane do potrzeb. Wersja Max jest oprogramowaniem dostosowanym indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Takie rozwiązanie umożliwia zwiększenie obrotów i poprawi relacje z klientami nawet dla bardzo rozległych baz zarówno produktowych jak i z klientami. Przez udostępnienie oferty 24h na dobę 7 dni w tygodniu Państwa klienci będą mogli w dowolnym dla siebie czasie przeglądać ofertę, kompletować zamówienie a następnie śledzić jego realizację do momentu dostarczenia. Mogą również na bieżąco śledzić rozliczenia oraz wszystkie promocje i wyprzedaże. Wersja Max daje wiele więcej możliwości. Więcej na www.enovab2b.pl

Kontakt

Grupa WEB-COM - adres biura

ul. Tęczowa 2 b
43-340 Kozy

Telefon

33 488 02 09
515 078 101

Kontakt w godzinach:

pn. – pt. od 900 do 1700

Dział sprzedaży:

Email:

Dział IT i helpdesk:

Email:

Strona internetowa:

www.web-com.pl

Ostatnie projekty: